Хачапурі з сиром

Хачапурі з сиром

Склад: Борошно пшеничне в/с, маргарин, вода питна, сіль, поліпшувач хлібопекарський, цукор білий, дріжджі пресовані, сир «Бринза», сир «Сулугуні», яйця курячі.

Строк придатності: за відносної вологості повітря 75-78% : 5 діб при t від 0 ℃ до +4 ℃.

12,5 г.
білки
18,6 г.
жири
30 г.
вуглеводи
328,5
ккал
Вага, г: 180
Хачапурі з м’ясом

Хачапурі з м’ясом

Склад: Борошно пшеничне в/с, маргарин, вода питна, сіль, поліпшувач хлібопекарський, цукор білий, дріжджі пресовані, м'ясо куряче, цибуля, морква, олія сояшникова.

Строк придатності: за відносної вологості повітря 75-78% : 5 діб при t від 0 ℃ до +4 ℃

11,8 г.
білки
13,7 г.
жири
30,1 г.
вуглеводи
286,8
ккал
Вага, г: 180
Мереживо з мисливською ковбаскою

Мереживо з мисливською ковбаскою

Склад: Тісто, вода питна, сіль кухонна, хлібопекарська суміш, мисливська ковбаса.

Строк придатності: 5 діб при температурі від 0 °С до +4 °С

14,3 г.
білки
22,2 г.
жири
36,5г г.
вуглеводи
385
ккал
Вага, г: 140
Новинка
Самса з м’ясом

Самса з м’ясом

Склад: Борошно пшеничне в/с, вода питна, дріжджі,сіль, цукор, шашлик курячий, кетчуп, капуста, морква по-корейські.

Строк придатності: за відносної вологості повітря 75-78% : 5 діб при t +6 ℃.

9,6 г.
білки
13,1 г.
жири
35,4 г.
вуглеводи
282
ккал
Вага, г: 150

Хачапурі - грузинське блюдо, популярне в Україні

Кухня Грузії завжди була натхненням для кухарів усього світу. Вона багата на різноманітні страви з пікантним смаком, і особливо випічку. Хачапурі - національна страва цієї країни, яке також дуже популярно в інших країнах. Існує величезна кількість рецептів цієї випічки, які відрізняються в залежності від регіону. І хоча згідно рецептів , хачапурі можуть бути як з сиром, так і з рибою або м'ясом, найпопулярнішим варіантом все ж залишається сирний. Спочатку сирні коржики з листкового тіста готували в гірській місцевості на північному заході Грузії. І тільки через час їх почали повторювати в усіх частинах країни, але за рецептами адаптованими до місцевості зі своїми інгредієнтами, начинкою і різними формами. Хачапурі підкорили своєю універсальністю та простотою приготування, тому популярність страви і до цього дня не є дивною. Примітно, що якщо два кухарі візьмуться зробити такі коржі з одних і тих же інгредієнтів, готові хачапурі цілком ймовірно будуть в результаті володіти різним смаком. Адже підсумок залежить не тільки від складу продукту, але і від майстерності пекаря. Смачний хачапурі може бути і з м'ясом, і з сиром, і з грибами. Все залежить від того, чого ваша душа бажає в даний момент. Купити хачапурі в Києві, якщо готувати самостійно немає бажання або часу, можна замовляти доставку страви по місту. Сучасний світ розвивається так швидко, що логістична система дозволяє відправити необхідну кількість виробів на вашу адресу вже найближчим часом. Щоб страва не псувалася, її перевозять в спеціальних вантажівках з холодильними установками. Щоб вибрати надійного постачальника смачної випічки, враховуйте такі параметри:

  1. Наявність цікавих вам опцій в каталозі товарів.
  2. Можливість підлаштовуватися під вимоги клієнта.
  3. Швидкі та своєчасні поставки товару на сховище.
  4. Місце знаходження виробництва компанії - в Києві.
  5. Приємні ціни на цікаві для вас позиції в каталозі.

Якщо обсяги замовлення великі, дуже важливо звернутися до постачальника заздалегідь. Приготування великої партії хачапурі може зайняти тривалий час, і для своєчасного постачання варто обговорити всі деталі завчасно. Клієнтоорієнтовані виробники нерідко можуть злегка відійти від своїх звичних правил роботи заради комфорту замовника, проте не всім компаніям це під силу. Тому турбота про власний бізнес лягає на плечі самих бізнесменів.

Асортимент хачапурі в GamaBC

Лідер виробництва напівфабрикатів, в тому числі і хлібобулочних виробів, компанія «Гама» пропонує вам замовити хачапурі оптом у перевіреного виробника. За роки роботи ми налагодили систему зручних маршрутів в будь-яку точку Києва і гарантуємо комфортні умови співпраці. На даний момент ви можете купити хачапурі з грибами - саму запитувану позицію в каталозі. В описі товару ви знайдете всю важливу інформацію: інгредієнти, з яких приготовлено страву, його енергетичну цінність, а також умови і терміни зберігання. А завдяки зображенням зможете максимально точно уявити, який саме товар буде доставлений до вас на склад в разі замовлення. Така ж форма презентації, до речі, використана і для інших позицій компанії «Гама». Купити хачапурі з нестандартною начинкою - відмінне рішення для тих, хто хоче урізноманітнити асортимент своєї продукції цікавим варіантом. Давно не балували своїх клієнтів нічим новеньким? Хачапурі з грибами - це і ситно, і смачно. Такий снек може стати смачним перекусом або наситити гостей на наступну половину дня під час обіду.

Як замовити?

Щоб побачити різновиди хачапурі, доступні до замовлення, перейдіть на відповідну сторінку сайту виробника «Гама». Визначтеся з вибором, продумайте кількість порцій, яке вам потрібно, і зв'яжіться з менеджерами компанії для замовлення. Це можна зробити або за допомогою телефону, або натиснувши зелену кнопку в правому нижньому куті веб-сторінки. Зв'язок з менеджером дозволить уточнити всі деталі замовлення і більш детально обговорити умови співпраці. Коли всі подробиці замовлення уточнені і обговорені з менеджером, а дата доставки призначена, вам залишається лише чекати дня Х. Для комфорту замовників і з турботою про нашу власну репутацію ми відправляємо всі замовлення на спеціальній вантажівці з можливістю підтримки фіксованої температури повітря. Це дозволяє зберігати хачапурі в замороженому стані. Зверніть увагу, що так як продукт натуральний, термін його зберігання становить лише 72 години (три доби) при виконанні необхідних умов зберігання. Компанія «Гама» пропонує власну здорову альтернативу таким популярним, але шкідливим стравам. Здорові напівфабрикати можна замовити як для подальшої реалізації, так і в якості обіду для всього офісу. Оптові замовлення приймаються щодня за нашими номерами телефонів.