Сосиска в тісті

Сосиска в тісті

Склад: Борошно пшеничне в/ с, вода питна, маргарин, цукор білий, сіль кухонна, дріжджі пресовані, молоко сухе знежирене, поліпшувач хлібопекарський, сосиска.

Строк придатності: за відносної вологості повітря 75-78%: 5 діб при t від 0 ℃ до +4 ℃.

9,6 г.
білки
13,1 г.
жири
35,4 г.
вуглеводи
382
ккал
Вага, г: 100
Котлета в тісті

Котлета в тісті

Склад: Борошно пшеничне в/ с, вода питна, маргарин, цукор білий, дріжджі пресовані, молоко сухе знежирене, поліпшувач хлібопекарський, сіль кухонна, котлета з курячого м’яса.

Строк придатності: за відносної вологості повітря 75-78%: 5 діб при t від 0 ℃ до +4 ℃.

9,6 г.
білки
13,1 г.
жири
35,4 г.
вуглеводи
382
ккал
Вага, г: 110
Пиріжок з капустою

Пиріжок з капустою

Склад: Борошно пшеничне в/с ,цукор, вода питна, маргарин, дріжджі пресовані, олія соняшникова , яйця курячі, капуста білокачанна, морква, сіль кухонна.

Строк придатності: за відносної вологості повітря 75-78% : 5 діб при t від 0 ℃ до +4 ℃.

5 г.
білки
8,1 г.
жири
32,2 г.
вуглеводи
243
ккал
Вага, г: 105
Пиріжок з м’ясом

Пиріжок з м’ясом

Склад: Борошно пшеничне в/с , цукор , вода питна, маргарин, дріжджі пресовані, олія соняшникова,сіль кухонна , яйця курячі,м'ясо куряче, цибуля.

Строк придатності: за відносної вологості повітря 75-78% : 5 діб при t від 0 ℃ до +4 ℃.

13 г.
білки
14 г.
жири
28 г.
вуглеводи
297
ккал
Вага, г: 105

Пиріжки - східнослов'янське блюдо, популярне в Україні

Борошняні вироби різноманітної форми з начинками на будь-який смак є невід'ємною частиною національної кухні практично кожного народу. І якщо пиріг як снек незручний за рахунок своєї великої форми, то пиріжки з цим завданням справляються ідеально. А різні варіанти тесту і дозволяють підібрати підходящий варіант пиріжків як для затишного сніданку, так і для масштабного застілля. Своїм корінням це блюдо сягає у сиву давнину східнослов'янських народів. У той час було необхідно прогодувати велику сім'ю, і щоб зробити це смачно, пиріжки готували одразу на всю сім'ю. За традицією зберігали готове ласощі в одній великій посудині - так практичніше і красивіше. До сьогоднішнього дня такий звичай також підтримується в багатьох сім'ях. Спочатку тісто замішували для великого пирога, який потім ламався (а не різався). Начинка могла розсипатися, а сам хліб кришився. Тому господині винахідливо придумали більш зручний за своїм розміром продукт. Сьогодні пиріжки вживаються і з кавою, і з супом, і в якості повноцінного обіду, і як перекус протягом робочого дня. Залежно від начинки, тесту і розміру пиріжок може бути більш ситним або більш легким

Заморожені пиріжки оптом від виробника «Gama BC»

Нагодувати цілий офіс або навчальний заклад - завдання дуже непросте. Мало того, що у кожного свій смак, так ще і рук на підготовку часто не вистачає. Виробник смачною готової продукції «Гама» бере на себе всі клопоти з приготування пиріжків. Вам залишається лише замовити пиріжки оптом і забезпечити правильні умови зберігання. При замовленні у «GamaBC» ми доставляємо необхідну кількість позицій по необхідному адресою. Зручно також те, що термін придатності пиріжків може варіюватися від температури, при якій їх зберігають. І якщо у вас є можливість заморозити пиріжки в умовах -18 градусів, вони прослужать вам цілих 3 місяці. Закупивши кілька варіантів страви з різними начинками, можна довгий час не турбуватися про те, чим годувати персонал або учнів. Напівфабрикати - дуже зручний винахід людства з точки зору економії часу. Фахівці компанії «Гама» впевнені, що час - один з найцінніших ресурсів, і роблять все, щоб снеки виробника завжди були свіжими і смачними. На сьогоднішній день ви можете вибрати улюблений смак з декількох варіантів: ви маєте доступ до замовлення пиріжки з капустою і м'ясом.

Оптові поставки пиріжків в Києві

Компанія «Гама» здійснює масштабне виробництво готових продуктів харчування. Тому оптові замовлення - це, поза всяким сумнівом, наш профіль. Якщо вам необхідні регулярні великі поставки, ми забезпечимо їх надійність і своєчасність. Постачальник пиріжків «Гама» подбає про запас ваших снеків завчасно. На весь час доставки під ваше замовлення виділяється вантажний автомобіль, в якому всю дорогу підтримується необхідний температурний режим. Пиріжки розфасовані по спеціальних контейнерах. Маршрут кожного автомобіля заздалегідь обмовляється і намічається з розрахунком необхідного часу прибуття. «Гама» здійснює приготування пиріжків руками досвідчених кухарів з використанням натуральних, корисних для людського організму свіжих інгредієнтів. Ми ретельно стежимо за терміном придатності напівфабрикатів, щоб до вас на прилавки потрапляли тільки придатні до вживання позиції. В асортименті «Гама» пиріжки з найпопулярнішими начинками: капустою і м'ясом. Ці дві опції задовольнять запит і любителів ситного м'ясного обіду і шанувальників рослинної їжі.

Як оформити замовлення?

Продаж продукції здійснюється через офіційний сайт компанії. Щоб замовити пироги оптом в Києві з доставкою, вам буде потрібно розумний пристрій з виходом в інтернет і все пара хвилин часу. На сайті розміщено каталог всіх доступних до замовлення опцій. Там ви без зусиль знайдете розділ «пиріжки». У ньому розміщені варіанти начинок, а також склад інгредієнтів, які використовуються для їх приготування. Також в даному розділі можна ознайомитися з особливостями зберігання товару на прилавках і на цікаву для позицію. Як тільки замовлення сформований, необхідно зв'язатися з представником виробника «Гама» або за номером телефону, який можна знайти на сайті, або за допомогою кнопки зв'язку в верхньому правому куті та замовити пироги оптом . У будь-якому випадку, всі деталі заявки варто обговорити детально в особистій розмові. Таким же чином ви можете передати менеджеру свої побажання по даті і часу доставки. Незалежно від того, яка кількість снеків вам необхідно, варто звернутися до нас заздалегідь. Щоб приготувати замовлення, потрібен певний час. А для масштабних оптових замовлень це ще більш актуально. Тому чим швидше ви повідомите нам кількість пиріжків, тим швидше вони виявляться на ваших сховищах. Будемо раді співпраці!