Паніні з ковбасою

Паніні з ковбасою

Склад: Борошно пшеничне в/с, вода питна, олія соняшникова нерафінована, дріжджі пресовані, сіль кухонна, цукор білий, поліпшувач хлібопекарський, ковбаса н. к. , молоко сухе знежирене, крохмаль картопляний, продукт молоковмісний сирний, соус салатний, капуста білокачанна, морква.

Строк придатності: Строк придатності за відносної вологості повітря 75-78% : 5 діб при t від 0 ℃ до + 4 ℃.

12 г.
білки
14,6 г.
жири
28,8 г.
вуглеводи
298,5
ккал
Вага, г: 250
Паніні з куркою

Паніні з куркою

Склад: Борошно пшеничне в/с, вода питна, цукор білий, олія соняшникова нерафінована, дріжджі пресовані, сіль кухонна, поліпшувач хлібопекарський, м’ясо куряче, соус «Карі», капуста білокачанна, морква.

Строк придатності: за відносної вологості повітря 75-78% : 5 діб при t від 0 ℃ до + 4 ℃.

12 г.
білки
11,1 г.
жири
31 г.
вуглеводи
256
ккал
Вага, г: 250
Паніні «Гурман»

Паніні «Гурман»

Склад: Борошно пшеничне в/с, вода питна, цукор білий, олія соняшникова нерафінована, дріжджі пресовані, сіль кухонна, поліпшувач хлібопекарський, асорті м'ясне, молоко сухе знежирене, крохмаль, продукт молоковмісний сирний, соус салатний, капуста білокачанна, прянощі.

Строк придатності: Строк придатності за відносної вологості повітря 75-78% : 5 діб при t від 0 ℃ до + 4 ℃.

11,55 г.
білки
9,27 г.
жири
37,5 г.
вуглеводи
327
ккал
Вага, г: 245
Паніні з шинкою

Паніні з шинкою

Склад: Борошно пшеничне в/с, вода питна, цукор білий, олія соняшникова нерафінована, дріжджі пресовані, сіль кухонна, поліпшувач хлібопекарський, шинка копчена-варена першого гатунку, продукт молоковмісний сирний, соус салатний, капуста білокачанна, морква, прянощі.

Строк придатності: за відносної вологості повітря 75-78% : 5 діб при t від 0 ℃ до + 4 ℃

16,6 г.
білки
13 г.
жири
18,6 г.
вуглеводи
260
ккал
Вага, г: 245
Паніні з мисливскою ковбаскою

Паніні з мисливскою ковбаскою

Склад: Борошно пшеничне в/с, вода питна, цукор білий, олія соняшникова нерафінована, дріжджі пресовані, сіль кухонна, поліпшувач хлібопекарський, мисливська ковбаса, соус салатний морква по – корейські, прянощі.

Строк придатності: за відносної вологості повітря 75-78% : 5 діб при t від 0 ℃ + 4 ℃ .

9 г.
білки
18,1 г.
жири
29,1 г.
вуглеводи
308
ккал
Вага, г: 260
Паніні зі стейком

Паніні зі стейком

Склад: Борошно пшеничне в/с, вода питна, цукор білий, олія соняшникова нерафінована, дріжджі пресовані, сіль кухонна, поліпшувач хлібопекарський, куряче філе, спеції, соус салатний, цибуля, гірчиця.

Строк придатності: за відносної вологості повітря 75-78% : 5 діб при t від 0 ℃ + 4 ℃.

14 г.
білки
5,33 г.
жири
31,8 г.
вуглеводи
352
ккал
Вага, г: 250
Паніні з шашликом

Паніні з шашликом

Склад: Борошно пшеничне в/с, вода питна, цукор білий, олія соняшникова нерафінована, дріжджі пресовані, сіль кухонна, поліпшувач хлібопекарський, м'ясо куряче, цибуля, спеції, соус томатний, соус «Сацебелі», огірок солений.

Строк придатності: за відносної вологості повітря 75-78% : 5 діб при t від 0 ℃ + 4 ℃ .

9 г.
білки
23 г.
жири
23 г.
вуглеводи
232
ккал
Вага, г: 250
Паніні зі свининою

Паніні зі свининою

Склад: Борошно пшеничне в/с, вода питна, цукор білий, олія соняшникова нерафінована, дріжджі пресовані, сіль кухонна, поліпшувач хлібопекарський, м’якоть свинини,спеції, соус «Карі», огірок солений.

Строк придатності: Строк придатності за відносної вологості повітря 75-78% : 5 діб при t від 0 ℃ + 4 ℃ .

10 г.
білки
16 г.
жири
26 г.
вуглеводи
283
ккал
Вага, г: 230
Паніні з беконом

Паніні з беконом

Склад: Борошно пшеничне в/с, вода питна, цукор білий, олія соняшникова нерафінована, дріжджі пресовані, сіль кухонна, поліпшувач хлібопекарський, бекон, сир твердий, соус салатний,гірчиця, олія соняшникова, капуста білокачанна, морква.

Строк придатності: Строк придатності за відносної вологості повітря 75-78% : 5 діб при t від 0 ℃ + 4 ℃ .

10,3 г.
білки
19,1 г.
жири
36,4 г.
вуглеводи
349,4
ккал
Вага, г: 245
Паніні з бужениною

Паніні з бужениною

Склад: Борошно пшеничне в/с, вода питна, цукор білий, олія соняшникова нерафінована, дріжджі пресовані, сіль кухонна, поліпшувач хлібопекарський, буженина, продукт молоковмісний сирний, соус салатний, гірчиця, капуста білокачанна, морква.

Строк придатності: Строк придатності за відносної вологості повітря 75-78% : 5 діб при t від 0 ℃ + 4 ℃ .

14,9 г.
білки
11,4 г.
жири
27,6 г.
вуглеводи
271
ккал
Вага, г: 245

Паніні оптом Київ

Одним з найпопулярніших гарячих бутербродів у світі є паніні. Останнім часом він набирає все більшої популярності завдяки тому що володіє відмінними смаковими якостями та великим вибором смаків, являється здоровою альтернативою шкідливого фастфуду. Оригінальності надають реберця на поверхні булочки, які виходять при підсмажені на грилі. У нас можна замовити паніні в Києві за найдоступнішими цінами. Також пропонуємо замовляти паніні оптом.

Що являє собою ця страва

Свій початок страва бере в Італії, у нас же її аналогом являється гарячий бутерброд, відрізняються вони тим що паніні готується виключно на грилі та є закритим бутербродом. Перевага паніні полягає в тому, що готується дуже швидко і має відмінні смакові якості, до складу входять свіжі та корисні інгредієнти. У нас можна замовити паніні оптом декількох видів за найдоступнішими цінами. Паніні-гриль повинен обов'язково готуватися з використанням традиційних італійських продуктів та повинен являти собою закритий бутерброд , де начинка поміщена між дві полонинки багети чи чіабати ,розрізаних навпіл. Саме так створюється неповторний смак аутентичних італійських паніні. При побажанні клієнта можливо цей хліб підсмажувати всередині і сформувати реберця з усіх сторін. Крім того, традиційний італійський бутерброд більше в розмірах від сандвічу , та має відмінності за формою та розміром від гамбургерів. Для нього використовується тільки білий пшеничний хліб зазвичай це чіабата або багета. Головна його особливість полягає в тому, що страву потрібно подавати тільки гарячою, що робить смак неповторним. У нас можна купити паніні оптом в Києві за найнижчими цінами. Для постійних клієнтів компанія пропонує постійні знижки, діють акції та бонуси. Щоб замовити паніні оптом - просто зв'яжіться з нами за вказаними контактними даними,у Viber або Telegram, і точно в зазначений термін зможете забрати своє замовлення, або замовити доставку за вашою адресою. Достеменно не відома історія виникнення страви , проте до нас дійшла величезна кількість різних видів, починаючи від класичних рецептів, з використанням класичної ковбаси і закінчуючи багатошаровими, в яких використовуються велика кількість ріних видів мяса , ковбаси чи шинки, декілька видів овочів , зелені, в тому числі, соуси і паштети. У нас можна купити паніні гриль за найрізноманітнішими рецептурами, з додаванням інгредієнтів на будь-який смак.

Переваги бутерброду паніні

Якщо Ви хочете перекусити швидко, корисно та смачно, то напевно оціните такий гарячий бутерброд. Процес приготування страви досить простий, не вимагає багато часу і зусиль. Ми пропонуємо Вам купити паніні оптом за найвигіднішими цінами. Чим більше купуєте, тим більше економите. Такий смаколик отримав широке розповсюдження, завдяки чому може входити в меню закладів громадського харчування з невисокими цінами, а також вишуканих дорогих ресторанів. Така закуска може добре підійти до шампанського, її можна запивати звичайним фруктовим або овочевим соком. Головна перевага полягає в простоті приготування та універсальності,смакових якостях, добре поєднується з багатьма продуктами та напоями. У нас можна купити паніні в Києві оптом за низькими цінами, ми використовуємо тільки якісні та свіжі продукти. За Вашим бажанням можемо додати або прибрати будь-які інгредієнти. Працюємо для того, щоб наші клієнти завжди були задоволені. Індивідуальний підхід до кожного клієнта є запорукою успіху нашої компанії. Незважаючи на те, що можна використовувати практично будь-які інгредієнти, ми ж пропонуємо нашим клієнтам паніні гриль за класичними і сучасними рецептами, з ретельно підібраними начинками та якісним виготовленням. У бутерброді можуть бути моцарелла, шинка, помідори, різні італійські соуси. Наші інгредієнти завжди тільки свіжі і найвищої якісті, що робить цей гарячий бутерброд неповторним на смак та задовольнить навіть найвибагливішого гурмана. За Вашим бажанням можемо додати будь які овочі, зелень чи соус, для того шоб наші клієнти смакували лише найкраще. Родзинкою паніні є базилік, який є обов’язковим інгредієнтом класичного рецепту страви. Італійці обов'язково додають базилік, тому ми не відступаємо від традицій. Базилік додасть пряності та неповторного аромату .

Чому паніні настільки популярний

Якщо ви хоч раз спробували паніні , напевно захочете ще і з іншими начинками скуштувати та порівняти смаки бутерброду. Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки найсмачніші вироби за доступними цінами. Можна купити паніні оптом, що значно знизить вартість. Для всіх, хто хоче доторкнутися до кулінарної культури Італії, спробувати один з найвідоміших бутербродів світу - звертайтеся до нас за допомогою контактних номерів телефону які вказані на сайті, у Viber або Телеграм.